לכי על צבע נועז ללא נזק

שתפו:
BE65_628x625

 

טיפים להגנה על שיער צבוע
אנחנו המכורות לצבע יודעות בדיוק איזה נזק אנחנו עושות לשיער שלנו, אבל נעשה הכל כדי להגיע לגוון המושלם. החדשות הרעות? נזק הוא דהייה של השיער, ולכן חשוב להגן על השיער שלנו מנזק עתידי ולשקם קצת מהבריאות שאבדה לנו כשהחלטנו ללכת על צבע. השיער הוא מטבעו שקוף, מה שמאפשר מלכתחילה לצבע לזרוח. למרבה הצער, נזק שנגרם כתוצאה מצבע הוא מה שמטשטש את השקיפות הזאת וגורם לצבע להדהד פחות. תני הצצה במדריך שלנו להגנה על שיער צבוע מפני נזקים:

1.תני למרכך שלך לפרוץ
במקום לחפוף ואז להשתמש במרכך בסוף המקלחת, השתמשי במרכך כבר בהתחלה והשאירי את המרכך לאורך זמן המקלחת כדי לשפר את הטקסטורה של השיער הצבוע שלך. מסכת הזנה עמוקה פעם בשבוע לא תזיק.

2. השתמשי במסכת במשך הלילה
שתחליק את המעטפת החיצונית המחוספסת כדי לשקם את הנזק שעשה הצבע. בנוסף, להתעורר עם שיער שעבר הזנה עמוקה ומריח נפלא זה בערך הדבר הכי כיפי בעולם.

3. קחי מנוחה מהחום
במקום לשלוף את מייבש השיער בכל פעם, או המסלסל, או המחליק, קחי הפסקה ליום יומיים. נסי לייבש את השיער באופן טבעי או לאסוף אותו לגולגול שיקי או צמה רפוייה. עצת מומחים: אין צורך בייבוש בפאן. התסרוקת עובדת טוב יותר כשהיא מבולגנת.

4. הישמרי מפני נזקי חום.
אם את חייבת לייבש את השיער (יש מסיבה, ברור שאת חייבת פן) השתמשי בתרסיס מגן מפני חום. מגן מחום יעזור לשמור על השיער שלך מפני היטגנות מוחלטת וגם יוסיף לך הזנה, יהפוך את השיער לקל לטיפול וגם יתן לו ברק.